Hudební výstup žáků ZUŠ Březnice na schůzi MO STP

 

Výroční schůze MO STP (dříve SPCCH) se konající 2x ročně - zpravidla druhé dubnové a říjnové úterý - a bývají pro navození atmosféry proloženy kulturním vložkou. Na něm se podílí postupně všechny školy našeho města (I. MŠ, II. MŠ, ZŠ, ZUŠ). Přestože naší škole je hlavní prostor věnován na říjnových schůzích, tak i na těch dubnových se účastní alespoň v menším rozsahu.

Nejinak tomu bylo v úterý 7. dubna 2015, kdy se za ZUŠ Březnice představilo několik žáků. Byli to Veronika Kostínková a Kateřina Češková (obě společně zahráli několik národních písní na zobcovou flétnu), a dále 2 mladé klavíristky Jindřiška Zíková (zahrála od Ludwiga van Beethovena populární "Pro Elišku"; a Klára Polívková (skladbu s názvem "Píseň východu" skladatele 20. století Cyrila Scotta).

 

 

fotogalerie:  

 

setkání občanů jako vždy zahájila paní Věra Ježkovánásledovalo pásmo dětí I. MŠ Březnicedalší vložkou bylo vystoupení žáků ZŠ Březnicenásledovala hudební vložka
Jindřiška Zíková zahrál slavnou "Elišku"Klára Polívková ...... a její soustředěný výrazflétnové duo
Veronika Kostínková a Kateřina Češkovápublikumv sále kulturního domů bývá vždy okolo 300 našich spoluobčanů

28.11.2019

Co připravujeme na prosinec:

• 1. 12. - advent 15:00 - KD Březnice - žákovský orchestr ZUŠ Březnice Teen band + Flétnový soubor Capella flauta 17:00 - náměstí - rozsvícení vánočního stromu - žesťový soubor • 3.- 5. 12 -...více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít
něco pro zasmání (6)

26.8.2019

něco pro zasmání (6)