Hudební výstup žáků ZUŠ Březnice na schůzi MO STP

 

Výroční schůze MO STP (dříve SPCCH) se konající 2x ročně - zpravidla druhé dubnové a říjnové úterý - a bývají pro navození atmosféry proloženy kulturním vložkou. Na něm se podílí postupně všechny školy našeho města (I. MŠ, II. MŠ, ZŠ, ZUŠ). Přestože naší škole je hlavní prostor věnován na říjnových schůzích, tak i na těch dubnových se účastní alespoň v menším rozsahu.

Nejinak tomu bylo v úterý 7. dubna 2015, kdy se za ZUŠ Březnice představilo několik žáků. Byli to Veronika Kostínková a Kateřina Češková (obě společně zahráli několik národních písní na zobcovou flétnu), a dále 2 mladé klavíristky Jindřiška Zíková (zahrála od Ludwiga van Beethovena populární "Pro Elišku"; a Klára Polívková (skladbu s názvem "Píseň východu" skladatele 20. století Cyrila Scotta).

 

 

fotogalerie:  

 

setkání občanů jako vždy zahájila paní Věra Ježkovánásledovalo pásmo dětí I. MŠ Březnicedalší vložkou bylo vystoupení žáků ZŠ Březnicenásledovala hudební vložka
Jindřiška Zíková zahrál slavnou "Elišku"Klára Polívková ...... a její soustředěný výrazflétnové duo
Veronika Kostínková a Kateřina Češkovápublikumv sále kulturního domů bývá vždy okolo 300 našich spoluobčanů

30.11.2020

Výuka od 7. prosince 2020

Vážení rodiče, základní umělecké školy budou moci od 7. prosince 2020 otevřít lekce do deseti osob včetně učitele (1+9). Dosud byla umožněna jen výuka jeden na jednoho (1+1). Konkrétní informace,...více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít