Předvánoční koncert flétnového souboru "Capella flauta"

 

plakát, pozvánka

plakát, pozvánka

 

program

program

 

Už se snad nedá spočítat, kolikrát vystupoval Flétnový soubor "Capella flauta" v reprezentačním sále zdejšího městského úřadu. Zdá se, že třetí generace flétnistů (silné jádro) pomalu ze souboru odchází a nastupuje mládí - čtvrtá generace. Přejme jí mnoho úspěchů, a ať hrají jako předcházející. Pana učitele Tomáše Bláhu, který vede soubor od prvopočátků, čeká zase úmorná práce.

Letošní koncert proběhl tradičně v pondělí od 17:00 hodin - dne 16. prosince 2014.

Tradičně spoluúčinkoval j.h. Adam Závodský (student konzervatoře v Českých Budějovicích), i když jak podotkl pan ředitel - je potřeba vychovat mladé nástupce, takže v průběhu večera na klavír hrály i dvě nadějné klavíristky Klára Polívková a Jindřiška Zíková (obě ze třídy ředitele školy Přemysla Zíky). Adam Závodský se ale s námi doufejme neloučí natrvalo, pravděpovdobně ho uslyšíme někdy v budoucnu na samostatném klavírním recitálu (?).

 

 

fotogalerie:   

 

flétnový soubor Capella flauta... a jeho vedoucí pan učitel Tomáš BláhaKlára Polívková... zahrála Beethovena
Klára s maminkouJindřiška Zíková... zahrála ČajkovskéhoJindřiška
Vít Nekl, Eva Jedličková, Anna ZávodskáJana Hašková, Tereza ŠvejdováTereza Švejdová, Lukáš Vrablic, Sabina Štefanová (vpředu) - Barbora Eichlerová, David Sýkorap. uč. Tomáš Bláha letos nedirigoval a raději vypomáhal v tenorové sekci
Adam Závodský... překvapil posluchače vlastní skladboupublikum

7.6.2024

Postupové zkoušky

V týdnu od 10. do 14. června 2024 proběhnou ve škole postupové zkoušky. Žáci se dostaví v den, kdy mají normální výuku hry na hudební nástroj (popřípadě v jiný den, podle domluvy se svým učitelem),...více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít