Jarní zámecký koncert flétnového souboru ZUŠ Březnice "Capella flauta"

 

plakát

plakát

 

program

program

 

 

V první polovině května se vždycky těšíme na tradiční jarní koncert Flétnového souboru ZUŠ Březnice Capella flauta (umělecký vedoucí p. uč. Tomáš Bláha). Ten letošní se uskutečnil v úterý 5. května 2015 v hudebním sále zdejšího zámku.

Podobně jako loni jsme letos požádali spřátelený Flétnový soubor ZUŠJJR Rožmitál pod Třemšínem (umělecký vedoucí p. uč. Zdeněk Teska) o spolupráci - čehož mladí muzikanti velmi rádi využili. Doufáme že i v příštích ledech budeme mít možnost se pravidelně mezi sebou "navštěvovat".

Klavírní vložku mezi 3 většími bloky vyplnily dvě klavíristy Klára Polívková a Jindřiška Zíková (ze třídy ředitele školy Přemysla Zíky).

Koncertu se zúčastnilo na 80 posluchačů - zájem byl dokonce tak veliký, že nám nestačily židle a několik lidí muselo stát.

 

 

fotogalerie:   

 

na chodbě těsně před začátkemspořadatelem koncertu je zámek Březnice - jeho kastelán ing. Robert Barták zahajuje hudební podvečerp. uč. Tomáš Bláha se ujal funkce dirigentaflétnový soubor ZUŠ Březnice Capella flauta
flétnový soubor ZUŠJJR Rožmitál pod Třemšínemspřátelený flétnový soubor vede p. uč. Zdeněk TeskaJindřiška Zíková završila svou hrou na klavír 1. blokKlára Polívková završila pak 2. blok
mladí muzikantiv závěrečné skladbě pro 2 flétnové soubory a čtyřruční klavírpublikumsamotný závěr - poděkování

3.1.2023

Třídní schůzka s rodiči žáků PHV

Ve středu 25. ledna 2023 se bude konat třídní schůzka ředitele školy s rodiči žáků PHV. Hlavní náplní bude zařazení dětí na vybrané hudební nástroje (od února 2023).více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít