Hudební vložka žáků ZUŠ na říjnové schůzi členů MO STP

 

pozvánka

pozvánka

 

V úterý 10. října 2017 od 14:30 ve zdejším kulturním domě se opět sešli občané Březnice a přidružených obcí na schůzi členů MO STP. A že to neberou na "lehkou váhu", dokazuje tradičně vysoká účast a zcela zaplněný sál (250-300 lidí).

Naše škola ráda vyhověla přání a opět připravila hudební pásmo z evergreenů; některé byly pouze zahrány instrumentálně (žáci ze třídy p. uč. Tomáše Bláhy a Jana Marhoula), a kromě nich zazněly 2 písně (pěveckého partu se ujali žáci ze třídy pí. uč. Květy Ciznerové) - přičemž zejména druhá ("Motýl"), zpívaná v duu, velice posluchače zaujala. Na klavír doprovázel ředitel školy Přemysl Zíka.

 

Program byl následující:

• Zelené pláně - Vít Nekl (lesní roh) + Antonín Boltnar (trubka)

• Jen pro ten dnešní den - David Cizner (zpěv)

• Delilah - Sabina Štefanová + p. uč. Tomáš Bláha (duo pozoun)

• Dunajské vlny - František Janota (akordeon)

• C'est si bon - Lukáš Veselý (trubka)

• Motýl - Lubuše Fořtová + David Cizner (duo zpěv)

 

 

fotogalerie:  

 

ze zákulisí před vystoupenímprogramem provázela paní Jana Štefanovázprvu se představily děti z mateřské školyVít Nekl a Antonín Boltnar za klavírního doprovodu
Vít Nekl (lesní roh) a Antonín Boltnar (trubka)David Cizner v pěveckém číslepozounové duo + klavírSabina Štefanová a p. uč. Tomáš Bláha
František Janota hraje na akordeontrubka + klavírLukáš Veselýzávěrečný duet
David Cizner a Libuše Fořtovápublikumcelkový pohled

7.4.2021

Částečné obnovení výuky

Od pondělí 12. dubna 2021 dojde k částečnému obnovení výuky na ZUŠ - je umožněna individuální prezenční výuka (učitel + 1 žák) a individuální konzultace (např. po dohodě s vyučujícím ve výtvarném...více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít