SchoolStock 2018 - festival ZUŠ okresu Příbram

 

 

plakát

plakát

 

 

Další roční festivalu ZUŠ ČR "Schoolstock 2018" pro okres Příbram se uskutečnil ve čtvrtek 24. června 2018 na tamním Náměstí TGM.

Jestliže v minulých letech nám vyšlo počasí, tak letos tomu bylo naopak. Před samotným začátkem se spustila taková průtrž mračen, že bylo nutno posunout vystoupení o 1/2 hodiny. I tak vlastně celé odpoledne během koncertu pršelo.

Jako první šel na řadu orchestr Stiffzone ze ZUŠ Dobříš a jako druzí pak už my - Žákovský orchestr ZUŠ Březnice Teenband. Orchestr pod taktovkou pana učitele Tomáše Bláhy zahrál řadu písní různých stylů - některé byly zpívané (žáci ze třídy paní uč. Květy Ciznerové), jiné pak zazněly v orchestrální úpravě.

 

 

fotogalerie:   

 

našim a to už začalo znovu pršetTeenband - Žákovský orchestr ZUŠ Březnicedobře je vidět intenzita deště
David CiznerDavid Cizner si zpěv vyloženě užíváJindřiška Zíková a Klára Polívková
Markéta PflegerováAlena Nováková a Johana VilikovskáZdeněk Teska a Petr Špryňarvokální kvinteto - Libuška, Tereza, Věnceslava, Kristina, David
melodická sekcea všichni pohromadězpěváci a orchestrTereza Sinkulová
Lukáš Veselý, Matěj Zemek a Karel SýkoraAntonín Boltnar a Vít NeklLukáš Veselý, Matěj Zemek a Karel Sýkoradalší píseň
Věnceslava Sladovníková, Kristina Šindelářová a David Ciznerpomalu jak někdy večer (a to bylo teprve 5 hodin odpoledne)rozhovor pana učitele Tomáše Bláhy s konferenciérkou

 

 

7.6.2023

Postupové zkoušky

V týdnu od 12. do 16. června 2023 proběhnou ve škole postupové zkoušky. Žáci se dostaví v den, kdy mají normální výuku hry na hudební nástroj (popřípadě v jiný den, podle domluvy se svým učitelem),...více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít