Předvánoční koncert flétnového souboru "Capella flauta"

 

 

plakát, pozvánka

plakát, pozvánka

 

program

program

 

 

Předvánoční koncert flétnového souboru ZUŠ "Capella flauta" - hrajícího pod uměleckým vedením pana učitele Tomáše Bláhy - se netradičně, vlastně vůbec poprvé v jeho historii, uskutečnil v jiných prostorách - ve Společenském sále bývalé jezuitské koleji. Místnost zde vyhražená tomuto účelu byla teprve nedávno restaurována a upravena pro potřeby konání koncertů a naše škola ráda využila pozvání zde uspořádat jedno z vystoupení - a doufejme, že nebylo poslední.

Koncert se uskutečnil jako vždy v poslední pondělí před vánočními svátky, t.j. 18. prosince 2017 od 17:00 hodin. Na hudebním večeru se podílely několika sólovými vstupy rovněž dvě klavíristky - Klára Polívková a Jindřiška Zíková (ze třídy pana řed. Přemysla Zíky), aby v poslední skladbě koncertu "Rolničky" spojily své síly ve čtyřruční hře zároveň s flétnovým souborem.

 

 

fotogalerie:  

 

chvíle soustředění před koncertemúvodní slovo měla paní Alena HeverováAlena Heverovápřivítání souboru
flétnový soubor Capella flautasopránová sekcevpředu sopránové, vzadu altové a tenorové zobcové flétnybasová sekce
uměleckým vedoucím flétnového souboru je p. uč. Tomáš Bláhana koncertě spoluúčinkovala Klára Polívkovápoděkovánídruhou klavíristkou byla Jindřiška Zíková
ruce (detail)a také úklonasál byl zcela zaplněnpřišli (teda v tomto případě byli nejspíš přivezeni v kočárku) i ti nejmenší
v závěrečné skladbě hráli všichni účinkující dohromadyi triangl se zapojilflétnový soubor Capella flauta

7.4.2021

Částečné obnovení výuky

Od pondělí 12. dubna 2021 dojde k částečnému obnovení výuky na ZUŠ - je umožněna individuální prezenční výuka (učitel + 1 žák) a individuální konzultace (např. po dohodě s vyučujícím ve výtvarném...více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít