Absolventský koncert

 

Letošní absolventský koncert je díky svému termínu konání unikátní. V drtivé většině případů absolventské koncerty se konají ve druhé půli června - kdy už je uzavřena na školách klasifikace, popř. proběhly maturity a přijímací zkoušky na VŠ. Zažili jsme absolventské koncerty začátkem hlavních letních prázdnin, nebo na začátku příštího školního roku, v prosinci doposud nikoliv. Důvodem posunutí konání až do tohoto měsíce byla dlouhodobá nemoc p. uč. Ladislava Staňka.

 

V letošním roce se na absolventském večeru představily 2 žákyně II. cyklu - Anežka Kružliaková ve hře na klavír (ze třídy paní učitelky Jany Staňkové) a Lucie Škudrnová ve hře na housle (ze třídy pana učitele Ladislava Staňka). V rámci večera spoluúčinkovala Tereza Doležalová ve hře na housle (rovněž ze třídy pana učitele Ladislava Staňka). Na klavír doprovázel ředitel školy Přemysl Zíka.

Absolventky předvedly výkony odpovídající svým schopnostem. V závěrečné skladbě se všechny tři dívky rozloučily s publikem v komorním triu ve skladbě W. A. Mozarta "Zvoneček" z opery "Kouzelná flétna".

 

Koncert se konal v hudebním sále školy 18. prosince 2013 od 19:00 hodin.

 

program (strana 1-3): hlavička + motto + program (1.51 MB)

 

 

fotogalerie:    

 

Lucie ŠkudrnováAnežka KružliakováTereza Doležalována klavír sólisty doprovázel ředitel školy Přemysl Zíka
koncert se nesl ve znamení vánocbetlém, který vytvořily děti z výtvarného oboru společně s paní učitelkou Danou SedláčkovouAnežka KružliakováTereza Doležalová
detail - pohled na ruceu klavíruLucie Škudrnová (I. housle) - Tereza Doležalová (II. housle) - Anežka Kružliaková (klavír) & triozávěrečné poděkování ředitele školy absolventkám
na památku večera každá absolventka obdržela "vzpomínku" (dárek)

9.7.2024

letní prázdniny

Přejeme všem prosluněněné letní prázdniny plné neopakovatelných zážitků. Po prázdninách se můžete - po 25 letech - těšit na novou paní ředitelku.více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít