Absolventský koncert

 

Letošní absolventský koncert je díky svému termínu konání unikátní. V drtivé většině případů absolventské koncerty se konají ve druhé půli června - kdy už je uzavřena na školách klasifikace, popř. proběhly maturity a přijímací zkoušky na VŠ. Zažili jsme absolventské koncerty začátkem hlavních letních prázdnin, nebo na začátku příštího školního roku, v prosinci doposud nikoliv. Důvodem posunutí konání až do tohoto měsíce byla dlouhodobá nemoc p. uč. Ladislava Staňka.

 

V letošním roce se na absolventském večeru představily 2 žákyně II. cyklu - Anežka Kružliaková ve hře na klavír (ze třídy paní učitelky Jany Staňkové) a Lucie Škudrnová ve hře na housle (ze třídy pana učitele Ladislava Staňka). V rámci večera spoluúčinkovala Tereza Doležalová ve hře na housle (rovněž ze třídy pana učitele Ladislava Staňka). Na klavír doprovázel ředitel školy Přemysl Zíka.

Absolventky předvedly výkony odpovídající svým schopnostem. V závěrečné skladbě se všechny tři dívky rozloučily s publikem v komorním triu ve skladbě W. A. Mozarta "Zvoneček" z opery "Kouzelná flétna".

 

Koncert se konal v hudebním sále školy 18. prosince 2013 od 19:00 hodin.

 

program (strana 1-3): hlavička + motto + program (1.51 MB)

 

 

fotogalerie:    

 

Lucie ŠkudrnováAnežka KružliakováTereza Doležalována klavír sólisty doprovázel ředitel školy Přemysl Zíka
koncert se nesl ve znamení vánocbetlém, který vytvořily děti z výtvarného oboru společně s paní učitelkou Danou SedláčkovouAnežka KružliakováTereza Doležalová
detail - pohled na ruceu klavíruLucie Škudrnová (I. housle) - Tereza Doležalová (II. housle) - Anežka Kružliaková (klavír) & triozávěrečné poděkování ředitele školy absolventkám
na památku večera každá absolventka obdržela "vzpomínku" (dárek)

30.11.2020

Výuka od 7. prosince 2020

Vážení rodiče, základní umělecké školy budou moci od 7. prosince 2020 otevřít lekce do deseti osob včetně učitele (1+9). Dosud byla umožněna jen výuka jeden na jednoho (1+1). Konkrétní informace,...více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít