VÝUKA NA DÁLKU - Vzdělávání dětí v době vyhlášení celorepublikové karantény

 

Možnosti výuky přes internet jsou omezené (chybí především okamžitá zpětná odezva), ale dovoluji si vložit níže uvedených pár odkazů a návodů (pro žáky i jejich učitele).

Základní možností je pořízení audio/video nahrávky skladeb a zaslat je k rozboru a zpětné kontrole na mail školy (popř. přímo panu učiteli) - platí pro všechny žáky a učitele.

Další variantou je možnost výuky online přes skype, video přenos a další podobné aktivity ... bohužel většina učitelů ZUŠ Březnice těchto věcí nevyužívá a nemá s nimi žádnou zkušenost (resp. je nemají nainstalované, či nemají ani web kameru).

 

Upozornění: velikost přílohy posílané na mail může být max. 15 MB, raději méně; převádějte prosím zvuk či obraz do "ztrátového formátu" (např. mp3 do 128k nebo i 64k). Po mých zkušenostech v komunikaci s rodiči lze využít k uložení mahrávky i www.youtube.com, www.uschovna.cz nebo www.uloz.to (zde je prakticky neomezená kapacita).

 

Přemysl Zíka

 

odkazy: 

Hudební nauka, PHV (teorie)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLqcuwI3Y0ArjZRZfxtnrKuunC4wpnFopM

 

pro žáky PHV

 

 

manuál:

Manuál pro vzájemnou komunikaci (150.57 kB)

 

 

Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění:

Čestné prohlášení (s vymezením rizikových faktorů) (268.76 kB)

Čestné pohlášení (381.86 kB)

 

Čestné prohlášení

Čestné prohlášení

8.4.2024

Koncert flétnového souboru a Festival sborů

V úterý 14. května od 18:00 hodin se uskuteční v hudebním sále březnického zámku tradiční koncert Flétnového souboru Capella flauta, pod uměleckým vedením pana uč. Tomáše Bláhy. Ještě před tím - v...více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít