Odpoledne s hudbou VI.

 

Ani v lednu (po vyčerpávajícím prosinci) jsme nezaháleli a pokračovali v sérii odpoledních hudebních "soirée" ve zdejší vinárně kulturního domu; tedy jsme se sešli hned druhou neděli - tedy 11. ledna 2015 v 15:00 hodin. Trochu jsme měli obavy z návštěvnosti, ale nakonec počet příchozích vyšplhal až na číslo 50 (což je pro nás rekord).

Naše vystoupení bylo tentokráte improvizované, protože na poslední chvíli se omluvila - z důvodu vysokých horeček - kolegyně Věra Obdržalová (akordeon). Řada skladeb je totiž "prokomponovaná" a její sóla museli bez jakékoliv přípravy tedy převzít ostatní členové souboru.

 

 

fotogalerie:  

 

tentokráte to máme těžší - na poslední chvíli nám vypadla akordeonistkataneční parket ...... pomalu se zaplňovalnaši pravidelní návštěvníci
bylo docela plnomnoho volných míst nebylodruhá strana sálu nebyla volnější (v popředí jsou naše místa)krátký odpočinek mezi dvěma písněmi
... a jede se další série

14.10.2021

okresní kola soutěží ZUŠ

Do konání okresních kol ve hře na hudební nástroje je ještě daleko, ale je žádoucí začít s přípravou včas.   Termíny konání okresních kol jsou stanoveny následovně: bicí ...... 16. 2. 2022 .........více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít