Koncert žákovského orchestru ZUŠ Březnice

 

 

plakát

plakát

 

program

program

 

 

Další z překrásné řady koncertů uspořádal "Teen band" - Žákovský orchestr ZUŠ Březnice. V kulturním domě v pondělí 8. dubna 2019 se v 18:00 hodin sešli jejich příznivci a vyslechli celou řadu - většinou nově nastudovaných skladeb. Na pestrosti koncertu dodává především výběr skladeb různých stylů a období a jejich působivé aranžmá (všechny skladby jsou v úpravě kapelníka, saxofonisty a uměleckého vedoucího orchestru p. uč. Tomáše Bláhy). A tak např. z pódia zazněl rock, francouzský chanson, tango, valčík skladatele vážné hudby, samba, waltz, foxtrot a další. Obecenstvo sedělo - oproti minulým letům - netradičně u stolů, a na konci koncertu si vynutilo přídavek.

 

A nesmíme zapomenout na obsazení orchestru:

dřevěná sekce:

   Lenka Jedličková - sopránsaxofon

   Johana Vilikovská - klarinet

   Kryštof Dostálek - klarinet

   Petr Špryňar - klarinet

   Tomáš Bláha - tenorsaxofon

žesťová sekce:

   Tea Ottová - lesní roh

   Vít Nekl - lesní roh

   Lukáš Veselý - trubka

   Karel Sýkora - trubka

   Antonín Boltnar - trubka

   Prokop Nekl - pozoun

rytmika:

   Klára Polívková - klavír

   Jindřiška Zíková - bas

dirigoval a slovem provázel:

   p. uč. Tomáš Bláha

 

 

 

fotogalerie:   

 

všechny přivítal umělecký vedoucí orchestru p. uč. Tomáš Bláhap. uč. Tomáš BláhaTeenBand - Žákovský orchestr ZUŠ Březnicesekce dřevěných dechových nástrojů
sekce žesťových nástrojůcelkový pohledLukáš Veselý, Karel Sýkora, Antonín Boltnar (trubka) a Prokop Nekl (pozoun)Vít Nekl, Tea Ottová (lesní rohy)
Lenka Jedličková (sopránsaxofon), Kryštof Dostálek, Johana Vilikovská a Petr Špryňar (klarinet)Tomáš Bláha (tenorsaxofon)Klára Polívková (harmonie - klavír), v popředí Tea Ottová (lesní roh)Jindřiška Zíková (bas - klávesy)
zvukařem byl p. uč. Jan Marhouldivácipoděkování pí. Bartoníčkovézávěr

9.7.2024

letní prázdniny

Přejeme všem prosluněněné letní prázdniny plné neopakovatelných zážitků. Po prázdninách se můžete - po 25 letech - těšit na novou paní ředitelku.více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít