Děti dětem 2013

 

Děti dětem - to je název kulturního programu, při kterém účinkují žáci ZŠ Březnice a ZUŠ Březnice - a hrají společně pro nás všechny. Tato "velká společenská událost" zahajuje v 8.30 pořadem pro I. stupeň ZŠ, v 11:00 hodin nastupují studenti II. stupně ZŠ, aby nakonec v podvečerních hodinách - přesněji pak v 18:00 hodin - vystoupily děti před svými rodiči, prarodiči a příbuznými. Místem konání je samozřejmě zdejší kulurní dům.

Podobně jako v minulých letech, proběhl tento pořad v předposlední den školního roku - t.j. ve čtvrtek 27. června 2013. A za naší školu účinkoval Žákovský orchestr ZUŠ pod vedením pana učitele Tomáše Bláhy. Vzhledem k časovému limitu (rozvrhu), jsme byli nuceni obsadit přísálí, odkud také orchestr všem zahrál několik báječných písní a sklidil za ně velké uznání.

Letošní rok byl v něčem mimořádný - přijela k nám televize! A už druhý den se vysílala reportáž o "Děti dětem" v hlavních večerních zprávách na stanici Barrandov.

 

 

fotogalerie:    

 

pořad "Děti dětem" zaháji ředitel ZŠ Březnice Mgr. Miroslav Bělkaz předávání diplomů "nejúspěšnějším reprezentantům"Mgr. Miroslav Bělkasál kulturního domu byl prakticky zcela zaplněn
v pozadí v osvětleném výklenku se připravují na svůj výstup žáci ZUŠbohužel světelné podmínky nebyly vždy ideální. Ono vůbec v březnickém KD se fotí velmi problematickyz vystoupení děvčat s míčemz vystoupení děvčat s míčem
a to už je vystoupení jiné třídy na téma "láska"z téže přehlídkya to už je náš Žákovský orchestr ZUŠ (...hůře to vyfotit už snad ani nejde)"Boty proti lásce" - zpívá za našeho doprovodu budoucí (?) populární zpěvačka
přísálí s orchestrem, jeviště i hlediště, I balkony byly obsazeny do poslední židlez vystoupení tanečního souboru dívek

 

 

... a zde alespoň 2 fotografie jakožto dokument, že byl Žákovský orchestr ZUŠ Březnice ve zprávách v televizním vysílání stanice Barrandov.

http://www.barrandov.tv/video/15558-hlavni-zpravy-28-6-2013

 

orchestr školy ve zprávách televize Barrandovorchestr školy ve zprávách televize Barrandov

26.11.2018

Akce školy na prosince 2018

3.-4.-5. 12. / 17:30 - Žákovská vystoupení v hudebním sále ZUŠ 8. 12. / 17:00 - advent v Drahenicích   15. 12. / 15:00 - zámek nádvoří - Pěvecký sbor 16. 12. / 17:00 - konvent - Koncert...více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít
něco pro zasmání (3)

3.12.2018

něco pro zasmání (3)

  

... 'pro pokračování stiskni libovolnou klávesu' ...