Předvánoční koncert flétnového souboru "Capella flauta"

 

plakát

plakát

 

program

program

 

 

Poslední pondělí před vánočními svátky bývá u nás vždy vyhrazeno koncertu Flétnového souboru ZUŠ Březnice "Capella flauta". A tak 19. prosince 2016 se v prostorách Reprezentačního sálu Městského úřadu sešli žáci školy, aby navodili předvánoční atmosféru.

Flétnový soubor v letošním školním roce slaví malé výročí - 15 let od svého založení. A hned od počátku ho vede pan učitel Tomáš Bláha.

Původně měly na koncertě spoluúčinkovat 2 mladé klavíristky (měla to být jakási jejich generálka na okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír, které se uskuteční v únoru 2017 v Rožmitále pod Třemšínem), ovšem po onemocnění Jindřišky Zíkové vypadl jeden celý blok 3 skladeb, a tak účast "zachraňovala" alespoň Klára Polívková (obě ze třídy pana ředitele Přemysla Zíky).

 

 

fotogalerie:   

 

Flétnový soubor Capella flautazde je jeho umělecký vedoucí p. uč. Tomáš Bláha, vedle něj hraje Jana HaškováKateřina Češková, Jan Hladký, Eva Jedličková, Sabina ŠtefanováProkop Nekl,Tea Ottová,Nikola Motejzíková;vzadu-Eliška Machová,Nikola Zárybnická,Veronika Kostínková
Adina Kazdová, Lenka Jedličková, Linda Kazdová, Prokop Nekl, Eliška Machováskupina basových flétenKlára Polívková u klavíruKlára Polívková s publikem
naše obecenstvozávěr patři opět flétnovému souboru

2.1.2021

Výuka na ZUŠ od 4. ledna 2021

Vážení rodiče, milí žáci, v návaznosti na aktuální opatření vlády bude od pondělí 4. ledna 2020 provoz školy organizován tak, že výuka žáků základních uměleckých škol bude probíhat distančním...více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít