Žákovská vystoupení - programy

 

Žákovská vystoupení probíhaly ve 3 dnech : úterý 9. prosince, středa 10. prosince, čtvrtek 11. prosince.

Poslední den byl vyhražen - tak jak bývalo zvykem a jak je i v učebních osnovách - hře zpaměti.

 

Základní umělecká škola Březnice

pořádá

veřejnou předehrávku žáků, která se koná v úterý 9.12.2008 v 17,30 hod.

............................................................................................................................

 

 

PROGRAM :

 

 

1. A. Sarauer Ovčáci, čtveráci

Maličká sú K. Fořtová kl. 1 Zíka

 

2. J. Nečekal Štěstí zdraví

Ct. Süsser Štědrej večer V. Boltnar kyt. 1 Hlinomazová

 

3. O. Palkovský Taneček M. Pflegerová kl. 1 Staňková

 

4. W. A. Mozart Německý tanec, K.s.600, č.2 E. Plechatová kyt. 2 Hlinomazová

 

5. W. A. Mozart Tanec č. 1 L. Jelínek clar. 1 Žalud

 

6. Vl. Šťastný Rozdováděné myšky D. Lacinová kl. 2 Staňková

 

7. G. Verdi Valčík z opery Traviata J. Novotný z.fl. 5 Pfeifer

 

8. L. v. Beethoven Tanec C dur E. Fiřtíková kl. 3 Staňková

 

9. G. B. Bononcini Rondo Kl. Šťastná z.fl. 4 Bláha

 

10. Fr. Škroup Vivace F dur D. Jonák kl. 4 Zíka

 

11. D. Eksode Menuet E. Fiřtíková z.fl. 4 Žalud

 

12. Ct. Süsser Tango V. Korecká kyt. 7 Hlinomazová

 

13. H. Both Blues in „B“ J. Košta clar. 4 Pfeifer

 

14. S. Scheidt Allemande G. Koňasová kyt. 6 Hlinomazová

 

15. A. Dvořák Motiv ze Slovanského tance č. 2 L. Vlas trpt. 4 Bláha

 

16. L. Mozart Polonaise G. Koňasová 6

B. Boltnarová kyt.trio 7 Hlinomazová

 

17. Zd. Fibich Selanka, op. 16 J. Košta clar. 4 Pfeifer

 

 

 

 

Základní umělecká škola Březnice

pořádá

veřejnou předehrávku žáků, která se koná ve středu 10.12.2008 v 17,30 hod.

............................................................................................................................

 

 

 

PROGRAM :

 

 

 

 

1. O. Palkovský Taneček M. Pflegerová kl. 1 Staňková

 

2. G. Ph. Telemann Menuet Kl. Sýkorová ten.z.fl. 1 Štěpán

 

3. Vl. Šťastný Rozdováděné myšky D. Lacinová kl. 2 Staňková

 

4. Dm. Šostakovič Ukolébavka O. Havlišta clar. 1 Žalud

 

5. J. B. Loeillet Grave E. Plechatová z.fl. 5 Štěpán

 

6. Šť. Rak Píseň pro Jitku K. Motyková kyt. 2 Sobotka

 

7. J. S. Bach Sarabanda P. Vejvodová z.fl. 4 Žalud

 

8. H. G. Nägeli Valčík J. Čabrádek trpt. 1 Štěpán

 

9. D. Steibelt Adagio a moll M. Zárybnická kl. 3 Zíka

 

10. J. A. Hasse Bourrée Vl. Kotrbatý trpt. 1 Štěpán

 

11. Šť. Rak Hradní tanec M. Šafránková kyt. 6 Sobotka

 

12. K. Bärmann Romance A. Bartáková clar. 2 Žalud

 

13. L. v. Beethoven Pro Elišku O. Vachatová kl. 6 Zíka

 

14. L. v. Beethoven Píseň lásky M. Černá hs. 7 Staněk

 

15. F. Antonini Divertisement Tzigane B. Boltnarová altsax. 6 Žalud

 

 

 

 

 

 

 

 

Základní umělecká škola Březnice

pořádá

koncert žáků, který se koná ve čtvrtek 11.12.2008 v 17,30 hod.

............................................................................................................................

 

 

PROGRAM :

 

 

1. O. Palkovský Taneček M. Pflegerová kl. 1 Staňková

 

2. Čermák - Beran Kdes holubičko lítala D. Kougl hs. 2 Staněk

 

3. Vl. Šťastný Rozdováděné myšky D. Lacinová kl. 2 Staňková

 

4. Čermák - Beran Řekni, řekni, řekni jí V. Kouglová hs. 2 Staněk

 

5. J. Kř. Vaňhal V uherském stylu M. Hašková kl. 3 Staňková

 

6. česká lidová Ej, lásko, lásko V. Maličková z.fl. 1

M. Rusínová z.fl. 2 Bláha

 

7. L. v. Beethoven Tanec C dur E. Fiřtíková kl. 3 Staňková

 

8. česká lidová Pod naším okýnkem B. Eichlerová trpt. 1

M. Hašková trpt. př.r. Bláha

 

9. A. Sarauer Na lukách P. Borczák kl. 3 Staňková

 

10. N. Baklanova Sonatina L. Pítová hs. 3 Staněk

 

11. Irská lidová D. Sýkora clar. 1 Žalud

 

12. V. Flegl 2 koledy A. Křivková 4-ruč. 5

S. Nováková kl. 6 Staňková

 

13. K. Krejčí Koncertino h moll ( I. věta ) M. Hartman hs. 6 Staněk

 

14. J. Trojan Probuďte se, pastuškové S. Nováková kl. 6 Staňková

 

15. americká lidová Home on the range B. Eichlerová trpt. 1 Bláha

 

16. J. Trojan Sem pojďte, pastýři A. Křivková kl. 5 Staňková

 

17. Ch. Dancla Menuet, op. 191, č. 2 H. Palivcová hs. 3 Staněk

 

18. Fr. Schubert Ländler B dur, op 67, č. 12 S. Nováková kl. 6 Staňková

 

19. J. Haydn Volský menuet T. Doležalová hs. 4 Staněk

 

20. A. Dvořák Na Svaté hoře, op. 85, č. 13 A. Závodský kl. 4 Zíka

 

21. G. Ph. Telemann Menuet L. Vokatý z.fl. 4 Bláha

 

22. Fr. Rössler Anglaise G dur A. Křivková kl. 5 Staňková

 

23. Ch. Dancla Melodie, op. 191, č. 1 L. Škudrnová hs. 7 Staněk

 

24. F. Liszt Pastýři v jesličkách

Stará vánoční píseň A. Závodský kl. 4 Zíka

 

25. L. Štětinová Pásli ovce Valaši L. Pítová

H. Palivcová houslové duo

Co to znamená T. Doležalová houslové trio Staněk

3.3.2021

Úspěch žáků školy u přijímacích zkoušek

Petra Prýmková a David Cizner, oba dva žáci pěveckého oddělení ze třídy pí. uč. Ciznerové, vykonali úspěšně přijímací talentové zkoušky a byli přijati ke studiu na plzeňskou konzervatoř. bližší...více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít