Žákovská vystoupení - programy

 

Žákovská vystoupení probíhaly ve 3 dnech : úterý 9. prosince, středa 10. prosince, čtvrtek 11. prosince.

Poslední den byl vyhražen - tak jak bývalo zvykem a jak je i v učebních osnovách - hře zpaměti.

 

Základní umělecká škola Březnice

pořádá

veřejnou předehrávku žáků, která se koná v úterý 9.12.2008 v 17,30 hod.

............................................................................................................................

 

 

PROGRAM :

 

 

1. A. Sarauer Ovčáci, čtveráci

Maličká sú K. Fořtová kl. 1 Zíka

 

2. J. Nečekal Štěstí zdraví

Ct. Süsser Štědrej večer V. Boltnar kyt. 1 Hlinomazová

 

3. O. Palkovský Taneček M. Pflegerová kl. 1 Staňková

 

4. W. A. Mozart Německý tanec, K.s.600, č.2 E. Plechatová kyt. 2 Hlinomazová

 

5. W. A. Mozart Tanec č. 1 L. Jelínek clar. 1 Žalud

 

6. Vl. Šťastný Rozdováděné myšky D. Lacinová kl. 2 Staňková

 

7. G. Verdi Valčík z opery Traviata J. Novotný z.fl. 5 Pfeifer

 

8. L. v. Beethoven Tanec C dur E. Fiřtíková kl. 3 Staňková

 

9. G. B. Bononcini Rondo Kl. Šťastná z.fl. 4 Bláha

 

10. Fr. Škroup Vivace F dur D. Jonák kl. 4 Zíka

 

11. D. Eksode Menuet E. Fiřtíková z.fl. 4 Žalud

 

12. Ct. Süsser Tango V. Korecká kyt. 7 Hlinomazová

 

13. H. Both Blues in „B“ J. Košta clar. 4 Pfeifer

 

14. S. Scheidt Allemande G. Koňasová kyt. 6 Hlinomazová

 

15. A. Dvořák Motiv ze Slovanského tance č. 2 L. Vlas trpt. 4 Bláha

 

16. L. Mozart Polonaise G. Koňasová 6

B. Boltnarová kyt.trio 7 Hlinomazová

 

17. Zd. Fibich Selanka, op. 16 J. Košta clar. 4 Pfeifer

 

 

 

 

Základní umělecká škola Březnice

pořádá

veřejnou předehrávku žáků, která se koná ve středu 10.12.2008 v 17,30 hod.

............................................................................................................................

 

 

 

PROGRAM :

 

 

 

 

1. O. Palkovský Taneček M. Pflegerová kl. 1 Staňková

 

2. G. Ph. Telemann Menuet Kl. Sýkorová ten.z.fl. 1 Štěpán

 

3. Vl. Šťastný Rozdováděné myšky D. Lacinová kl. 2 Staňková

 

4. Dm. Šostakovič Ukolébavka O. Havlišta clar. 1 Žalud

 

5. J. B. Loeillet Grave E. Plechatová z.fl. 5 Štěpán

 

6. Šť. Rak Píseň pro Jitku K. Motyková kyt. 2 Sobotka

 

7. J. S. Bach Sarabanda P. Vejvodová z.fl. 4 Žalud

 

8. H. G. Nägeli Valčík J. Čabrádek trpt. 1 Štěpán

 

9. D. Steibelt Adagio a moll M. Zárybnická kl. 3 Zíka

 

10. J. A. Hasse Bourrée Vl. Kotrbatý trpt. 1 Štěpán

 

11. Šť. Rak Hradní tanec M. Šafránková kyt. 6 Sobotka

 

12. K. Bärmann Romance A. Bartáková clar. 2 Žalud

 

13. L. v. Beethoven Pro Elišku O. Vachatová kl. 6 Zíka

 

14. L. v. Beethoven Píseň lásky M. Černá hs. 7 Staněk

 

15. F. Antonini Divertisement Tzigane B. Boltnarová altsax. 6 Žalud

 

 

 

 

 

 

 

 

Základní umělecká škola Březnice

pořádá

koncert žáků, který se koná ve čtvrtek 11.12.2008 v 17,30 hod.

............................................................................................................................

 

 

PROGRAM :

 

 

1. O. Palkovský Taneček M. Pflegerová kl. 1 Staňková

 

2. Čermák - Beran Kdes holubičko lítala D. Kougl hs. 2 Staněk

 

3. Vl. Šťastný Rozdováděné myšky D. Lacinová kl. 2 Staňková

 

4. Čermák - Beran Řekni, řekni, řekni jí V. Kouglová hs. 2 Staněk

 

5. J. Kř. Vaňhal V uherském stylu M. Hašková kl. 3 Staňková

 

6. česká lidová Ej, lásko, lásko V. Maličková z.fl. 1

M. Rusínová z.fl. 2 Bláha

 

7. L. v. Beethoven Tanec C dur E. Fiřtíková kl. 3 Staňková

 

8. česká lidová Pod naším okýnkem B. Eichlerová trpt. 1

M. Hašková trpt. př.r. Bláha

 

9. A. Sarauer Na lukách P. Borczák kl. 3 Staňková

 

10. N. Baklanova Sonatina L. Pítová hs. 3 Staněk

 

11. Irská lidová D. Sýkora clar. 1 Žalud

 

12. V. Flegl 2 koledy A. Křivková 4-ruč. 5

S. Nováková kl. 6 Staňková

 

13. K. Krejčí Koncertino h moll ( I. věta ) M. Hartman hs. 6 Staněk

 

14. J. Trojan Probuďte se, pastuškové S. Nováková kl. 6 Staňková

 

15. americká lidová Home on the range B. Eichlerová trpt. 1 Bláha

 

16. J. Trojan Sem pojďte, pastýři A. Křivková kl. 5 Staňková

 

17. Ch. Dancla Menuet, op. 191, č. 2 H. Palivcová hs. 3 Staněk

 

18. Fr. Schubert Ländler B dur, op 67, č. 12 S. Nováková kl. 6 Staňková

 

19. J. Haydn Volský menuet T. Doležalová hs. 4 Staněk

 

20. A. Dvořák Na Svaté hoře, op. 85, č. 13 A. Závodský kl. 4 Zíka

 

21. G. Ph. Telemann Menuet L. Vokatý z.fl. 4 Bláha

 

22. Fr. Rössler Anglaise G dur A. Křivková kl. 5 Staňková

 

23. Ch. Dancla Melodie, op. 191, č. 1 L. Škudrnová hs. 7 Staněk

 

24. F. Liszt Pastýři v jesličkách

Stará vánoční píseň A. Závodský kl. 4 Zíka

 

25. L. Štětinová Pásli ovce Valaši L. Pítová

H. Palivcová houslové duo

Co to znamená T. Doležalová houslové trio Staněk

14.10.2021

okresní kola soutěží ZUŠ

Do konání okresních kol ve hře na hudební nástroje je ještě daleko, ale je žádoucí začít s přípravou včas.   Termíny konání okresních kol jsou stanoveny následovně: bicí ...... 16. 2. 2022 .........více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít