Absolventský koncert (č. 2)

 

Druhý absolventský koncert proběhl přesně jeden týden po tom prvním, tedy v úterý 29. června 2010.

Své dovednosti pak předvedli Ludmila Křivková ve hře na klavír (ze třídy pí. uč. Jany Staňkové) a ve hře na housle pak David Janka (ze třídy p. uč. Ladislava Staňka) - oba dva absolventi II. cyklu. Na klavír doprovázel ředitel školy Přemysl Zíka.

 

Oba účinkující předvedli v průběhu večera mimořádné výkony, prakticky bez většího zaváhání (a to koncert trval bezmála 60 minut). Publikum oba "umělce" ocenilo dlouhotrvajícím potleskem. Na vřelé přijetí i báječnou atmosfér koncertu ukazuje ten fakt, že potleskem byli oba absolventi vítáni vždy i při jejich příchodu na pódium.

 

Na závěr ředitel školy poděkoval oběma absolventům, vyzvdihl jejich výkony a předal jim pamětní dárky. Ostatně Ludmila Křivková hru na klavír využije u v dalším studiu a možná pak i budoucím povolání učitelky, neboť byla přijata - po úspěšně vykonaných přijímacích zkouškách - ke studiu na VŠ - Pedagogickou fakultu University Karlovy (PFUK) v Praze, II. stupeň ZŠ - obor Český jazyk - Hudební výchova.

 

titulní strana a program (383.98 kB)

Přijímání žáků na školní rok 2020/2021

2.6.2020

Přijímání žáků na školní rok 2020/2021

Chcete se naučit hrát na hudební nástroj? Na naší škole vyučujeme všechny běžné hudební nástroje. Přijďte se přihlásit k nám - do Základní umělecké školy na náměstí, jsme tu každé odpoledne. ...více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít